Keşfet

HAKKIMIZDA

Nedimoğulları İnşaat, kökleri 1953'e dayanan bir mirası temsil eder. Yarım asırdan fazla bir süredir, 2.000'den fazla aileyi ev sahibi yapmanın gururunu taşır. Kuruluşundan bu yana, kalite, güvenilirlik ve yenilikçilik ilkelerini benimsemiş, NED Projeleri çatısı altında standartları yükselten yaşam alanları oluşturmuştur.

Projelerini hayata geçirirken, inşaat sektörünün geleceğine yön vermenin ve modern tasarımın nüanslarını taşımanın yanı sıra, çevresel duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerine de öncelik vermiştir.

NED NED

NED markası, çağdaş ve teknolojik mimari yaklaşımıyla, depreme dayanıklı güvenli yapıları ve yaşam standartlarını yükselten özelliğiyle, geleceğe yönelik bir vizyonu temsil eder. Gelecek nesiller için güvenli ve konforlu yaşam alanları oluşturmak amacıyla, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek modern ve işlevsel projeler hayata geçirmeye devam edecektir. NED markası, ilk günkü vizyonuyla bugün olduğu gibi yarın da inşaat sektöründe öncü bir konumda yer alacak ve insanların hayallerini gerçeğe dönüştürme misyonunu sürdürecektir...

NED

Ned Flora Projesi, Selçuklu Caddesi’nin kalbinde yükselen ve teraslı mimarisi ile bölgeye yeni bir soluk getiren Nedimoğulları İnşaat‘ın kapsamlı projelerinden biridir. Yeşil alanlarıyla öne çıkan bu prestijli proje; doğallığa, konfora ve kaliteye önem veren ev sahiplerini bekliyor!

Vizyon:
Kalite ve İnovasyonun Buluşma Noktası

Nedimoğulları İnşaat, prestijli vizyonuyla, kaliteden ödün vermeden projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir. İnsanların konfor ihtiyaçlarını karşılayan, zengin sosyal donatılara sahip ve geleceğe değer katacak yapılar inşa ederek yaşam standartlarını yükseltme vizyonunu benimsemektedir. Geleneği ve yeniliği ustaca harmanlayarak, inovatif kimliğini ön plana çıkarmayı hedeflemektedir.

Misyon:
Modern Yaşamın Doğayla Uyumlu Adresi

Nedimoğulları İnşaat, profesyonel yaklaşımını inovatif mühendislik uygulamalarıyla birleştirerek, son teknolojinin ışığında doğayla bütünleşen konforlu yaşam alanları inşa etmektedir. Yapılarında deprem dayanıklılığı, güvenlik ve kaliteyi ön planda tutarak, geleceğe değer katma inancıyla sağlam ve başarılı adımlarla ilerlemektedir. Misyonu, modern yaşamın en konforlu halini sizlere sunmak ve gelecek nesillere sürdürülebilir bir miras bırakmaktır.

NED ÇİÇEKLİ, zamanın ruhunu yeni teknolojiler ve özgün fikirlerle buluşturuyor. NEDİMOĞULLARI güvencesi ve kalitesi; trendleri belirleyen mimari anlayışı, Keçiören’in merkezinde, kıskandıran sosyal yaşamı ve 7684 m2 üzerine kurulu 45.000 m2 inşaat alanına sahip, 4 blokta toplam 146 konuta ev sahipliği yapan proje, yatırım cazibesiyle göz dolduruyor. Keçiören’in ilk kentsel yenileme ve İlk LEED sertifikası adayı olan NED Çiçekli, Akıllı ev Teknolojilerinden, her daireye ayrılan 2 kapalı otoparkına, yüzme havuzundan hamam, sauna, buhar odasına, açık ve kapalı spor alanlarında, kütüphanelerine, playstation, kareoke ve müzik odasından, özel misafir odalarına kadar bölgenin en kapsamlı projesi olarak inşa ediliyor.

80 +

KONUT PROJESİ

1.000.000 m²

İNŞAAT ALANI

3.000 +

KONUT ÜRETİMİ