fbpx
0+
KONUT PROJESİ

HAKKIMIZDA
Biz Kimiz?

Nedimoğulları İnşaat, 1953’te temelleri atılmış ve yarım asrı aşan bir birikimle 2.000’den fazla aileyi konut sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamıştır. Kurulduğu günden itibaren kalite, güven ve yenilikçiliği odağında tutmuş, NED Projeler çatısı içerisinde standartları yükselten yaşam alanları inşa etmiştir.

Hayata geçirdiği her bir  projeyle inşaat sektörünün geleceğine yön vermiş ve modernliğin nüanslarını taşıdığı tasarım çizgisini, çevresel duyarlılık ve sürdürülebilirlik prensiplerini ön planda tutarak sizlere sunmuştur.

NED Markası, modern ve teknolojik mimari çizgisiyle, depreme dayanıklı güvenli yapılarıyla, yaşam standartlarını yükselten olanaklarıyla; konforun, prestijin ve enderliğin adresi olacaktır. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da sahip olduğu prensiplerle yoluna devam edecektir.

Vizyon

NED Markası, süregelen yıllar içerisinde prestij sahibi vizyonuyla kaliteden ödün vermeden projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir. İnsanların konfor ihtiyacını karşılayan, sosyal donatıları zengin ve geleceğe değer yapılar inşa ederek yaşam standartlarını yükseltme vizyonunu üstlenmektedir. Geleneksel mimari yapıyla yenilikçiliği harmanlayarak inovatif kimliğini öne çıkarmayı hedeflemektedir.

Misyon

NED Markası, profesyonel çizgisini inovatif mühendislik uygulamalarıyla birleştirerek sizler için son teknolojinin ışığında, doğayla entegre konforlu bir yaşam alanı inşa etmektedir. Yapılarında; depreme dayanıklılığı, güvenliği ve kaliteyi ön planda tutan NED Markası, geleceğe değer katma inancıyla sağlam ve başarılı adımlarla ilerlerken sizlere modern yaşamın en konforlu halini sunmayı misyon edinmektedir.

0 +
KONUT PROJESİ
0
İNŞAAT ALANI
0 +
KONUT ÜRETİMİ